Spania Romaneasca on Facebook

Autor Subiect: cum gasesc o romanca serioasa aici, in spania, pt o relatie de lunga durata?  (Citit de 8619 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline dumi

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 1
sunt de 8 ani aici si sunt singur. mi-ar placea sa cunosc o romanca de-a noastra ,pana in 32 de ani pt o relatie serioasa.pana acum mi s-a parut aproape imposibil! ori nu sunt serioase, ori nu sunt singure!

Offline alex_vf

• Sergent
  • **
  • Mesaje postate: 19
    • Adresa de email
Re: cum gasesc o romanca serioasa aici, in spania, pt o relatie de lunga durata?
« Răspuns #1 : 21 August , 2009, 19:00:27 p.m. »
dupa cum vezi nu a raspuns nimeni

Offline nana

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 7
    • Adresa de email
Re: cum gasesc o romanca serioasa aici, in spania, pt o relatie de lunga durata?
« Răspuns #2 : 10 Octombrie , 2009, 21:54:57 p.m. »
In 2006, aveam 39 de ani si nu ma aflam in Spania. Cu rabdare... daca totusi vrei o romanca de 32... !Poco a poco! :) Iti dau un reper,multe muncesc pentru spanioli ca Interne. nu stiu cum vei patrunde la ele, dar poti sa incerci.
Succes! :)

Offline mari

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 3
Rspuns: cum gasesc o romanca serioasa aici, in spania, pt o relatie de lunga durata?
« Răspuns #3 : 23 Octombrie , 2009, 23:46:18 p.m. »

Offline zeno_spp

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 6
Rspuns: cum gasesc o romanca serioasa aici, in spania, pt o relatie de lunga durata?
« Răspuns #4 : 28 Octombrie , 2009, 00:46:29 a.m. »
hai ca e bestial :)) dar de ce nu incercati cu spaniolitele lor obosite? :)).....

Offline benu

• Sublocotonent
  • Mesaje postate: 87
  • Gen: Bărbat
    • benu
« Răspuns #5 : 29 Octombrie , 2009, 10:05:43 a.m. »
in 2006 erai singur nu gasisei inca si trecusera deja 8 ani, deci acum sunt 11 ani de cand n-ai pe nimeni. Sau in astia 3 ani te-ai casatorit si ai si copii?

Offline antonia

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Adresa de email
Rspuns: cum gasesc o romanca serioasa aici, in spania, pt o relatie de lunga du
« Răspuns #6 : 31 Octombrie , 2009, 15:24:15 p.m. »
hola,eu sint de 6 ani singura si iti dau dreptate...dupa cum nu se gasesc femei serioase nici barbati seriosi nu prea sint....dar sa nu ne pierdem speranta...intr-o zi cu soare va veni si perechea noastra potrivita...succes in cautare...ciao

Offline zeno_spp

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 6
« Răspuns #7 : 01 Noiembrie , 2009, 18:41:18 p.m. »
lol...6 ani antonia?...e cam mult......aw aw hahaha

LooneybinCEO

• Vizitator
« Răspuns #8 : 07 August , 2010, 02:50:35 a.m. »
Dau dreptate si la Dumi, precum si la Antonia. Oamenii seriosi sunt destui de rari, dar nu au disparut. Pacat ca nu am vazut anuntul acesta in 2006 ca eu chiar cunosc o fata simpatica si serioasa pe care ti-o puteam recomanda.
Nu va pierdeti speranta!

Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca

« Răspuns #8 : 07 August , 2010, 02:50:35 a.m. »