Spania Romaneasca on Facebook

Autor Subiect: Reclamatzii, Banuri Nemotivate, Plangeri #RoMadrid  (Citit de 12002 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Dica F. Alex

• Moderator
  • Membru
  • Mesaje postate: 7
Reclamatzii, Banuri Nemotivate, Plangeri #RoMadrid
« : 06 Octombrie , 2006, 00:50:23 a.m. »
 plangeri la adresa comportamentului Operatorilor pot fi postate aici... shi noi, moderatorii vom avea grija pentru a rezolva problema dumneavoastra... ca sa va incurajam va spunem ca un operator al canalului #RoMadrid nu trebuie sa detzina dreptatea absoluta... suntem oameni shi mai greshim shi noi... postatzi plangerea shi va vom raspunde. va multzumim!

Offline Lautaro

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Reclamatzii, Banuri Nemotivate, Plangeri #RoMadrid
« Răspuns #1 : 12 Octombrie , 2006, 06:49:09 a.m. »
 Bun gasit tuturor !
 Pentru ca este prima postare,nu o luati ca o reclamatie.Am o intrebare:
 Nu se poate in loc de Shi (si) si alte inlocuiri sa se foloseasca caracteristicile romanesti ?

Offline valentin

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 3
« Răspuns #2 : 17 Octombrie , 2006, 13:14:49 p.m. »
Doamnelor, Domnisoarelor si Domnilor, ma chinui de zile bune sa ma conectez la chat spania si .... nu reusesc!

Offline neacsu

• Sergent
  • **
  • Mesaje postate: 24
« Răspuns #3 : 01 Noiembrie , 2006, 09:24:58 a.m. »
am descoperit de curand acest forum ....si ma bucur ptr asta....inteleg ca sunteti la inceput...si daca imi puteti  permite, voi face o sugestie moderatorilor(fara sa par rautaciasa)....
v-ati gandit sa structurati acest forum astfel incat sa fie mult mai simplu ptr utilizatori?(in nici un caz nu e un repros ci doar o sugestie)   si ca sa dau si un exemplu(cum cred eu ca r fi mai simplu) va pot da o adresa de alt forum (insa ptr comunitatea romanilor din italia).....www.romania-italia.info
nu vreau sa para o reclama ascunsa(n-am nici un interes) insa...cred ca , cu ajutorul acestui forum putem sa ne ajutam intre noi(romanii) atat cei care sunt deja in spania, cat si pe cei care intentioneaza sa vina in aceasta tara
in plus nu e vorba doar de informatii...cat si despre o relatie(virtuala) care se paote creea intre romani
atat am avut de spus....in tot cazul felicitari ptr initiativa infiintarii acestui forum
multumesc frumos

Offline neacsu

• Sergent
  • **
« Răspuns #4 : 05 Noiembrie , 2006, 14:51:21 p.m. »
ma simt totusi dezamagita...daca totusi userii, nu frecventeaza prea des acest forum (sau poate doar nu scriu nimic) ma asteptam ca adminii....sa fie inmediat pe pozitie, ...si sa raspunda si asa putinilor useri
daca la o distanta de 4 zile nu a raspuns nici un admin...oare ce pretentie mai avem din partea user-ilor??.....serios acum poate nu va pica bine nimanui acest paragraf in acest topic.....insa.....cred ca am dreptate.....ar fi trebuit sa posteze un admin un raspuns(semn ca a vazut ce s-a scris)
va doresc o zi cat mai buna

Offline neacsu

• Sergent
  • **
« Răspuns #5 : 03 Decembrie , 2006, 14:28:37 p.m. »
acest forum este abandonat??????????cum este posibil ca un moderator sa treaca atat de rar printr-un topic, sau chiar prin tot forumul????????Posted on: November 01, 2006, 03:24:58 AM   Posted on: November 05, 2006, 08:51:21 AMPosted by: neacsu    si acum iarasi......hmmmmm......asa o fi normal?

Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca

« Răspuns #5 : 03 Decembrie , 2006, 14:28:37 p.m. »