Spania Romaneasca on Facebook

Autor Subiect: Caut de munca in Spania  (Citit de 4800 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline raoulboy78

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Adresa de email
Caut de munca in Spania
« : 16 Ianuarie , 2011, 11:26:21 a.m. »
Salut ma numesc Radu am 32 de ani si sunt in prezent in Romania.As dori si eu daca se poate sa ma ajute cineva sa ma angajez in spania.Am experienta in constructii ca fierar betonist si am carnet de conducere categoria b de 13 ani unde am multa experinta acesta si fiind si ultimul meu loc de munca in Romania.Daca nu se poate in aceste domeni lucrez si in alte domeni.Am mai fost in Spania de 2 ori dar nu am nimerit la persoane serioase si am fost nevoit sa ma intorc in tara.Limba spaniola o inteleg si vorbesc f putin si vb in engleza destul de binisor.Am rugamintea daca vrea cineva sa ma ajute sa fie o persoana serioasa pt ca situatia mea materiala in Romania in momentul actual nu este una prea buna.Sunt insurat si am 3 copii deci va rog inca odata o maxima seriozitate.Va multumesc.Nr tel 076.111.95.38.

Offline stephanie

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Caut de munca in Spania
« Răspuns #1 : 13 Februarie , 2011, 07:34:21 a.m. »
buna, radu...eu sunt stefania si eu sunt in situatia ta numai ca eu am 22 de ani si nu am obligatii si am experienta de lucru ca ospatara...eu nu am mai fost in spania dar in anglia nu imi perit sa  risc...sunt curioasa daca rezolvi ceva...bafta!

Offline Kibuk

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 7
    • Adresa de email
« Răspuns #2 : 17 Mai , 2012, 13:32:46 p.m. »
Buna Radu,intra pe pagina web a romanilor din La Rioja si lasa datele tale si un numar de telefon poate iasa ceva si ne punem in contact cu tine.Aici iti las link-ul. http://www.rumanosenlarioja.com/#!oferta-de-lucru

Offline theo76

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 6
    • Adresa de email
« Răspuns #3 : 12 Iulie , 2012, 09:38:44 a.m. »
buna, radu...eu sunt stefania si eu sunt in situatia ta numai ca eu am 22 de ani si nu am obligatii si am experienta de lucru ca ospatara...eu nu am mai fost in spania dar in anglia nu imi perit sa  risc...sunt curioasa daca rezolvi ceva...bafta!
Buna Stefania, asa precum Radu(32) de mai sus am postat si eu aici in speranta ca voi gasi ceva de lucru dar asa zis-u angajator nu a intarziat sa apara,adica un tepar roman din Spania(eu am mai postat pe aici dar se pare ca mi s-a sters articolul)
Asadar aveti grija sa va feriti de o persoana Alexandru Musat si una Silvia Trufasu care m-a inselat de o suma de bani promitandu-mi un loc de munca in Santa Cruz de Tenerife.

Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca

« Răspuns #3 : 12 Iulie , 2012, 09:38:44 a.m. »