Spania Romaneasca on Facebook

Autor Subiect: [Ajutor] Cerere cita pentru "foaia verde" pe internet  (Citit de 1595 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline the_black

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 2
[Ajutor] Cerere cita pentru "foaia verde" pe internet
« : 23 Octombrie , 2012, 12:07:52 p.m. »
Buna ziua!
Intru de multa vreme pe forumul si m-ati ajutat in foarte multe nelamuriri cu informatiile postate aici. Am cautat peste tot si inc anu am gasit pe nimeni sa ma lumineze inca despre o problema cu care ma confrunt de mai bine de 2 saptamani.
Vreau sa-mi fac "foaia verde" pentru ca mi-a promis cineva sa ma dea de alta...sa lucrez cu acte . Am luat nr. de telefon de la cineva care a cerut innainte..anul trecut cita pentru asta prin telefon si cand sunt imi spune sa intru pe un site si sa cer de acolo cita. Am fost la ei dupa aia si la fel mi-au spus...sa intru pe pagina de internet si acolo sa cer.
Acum eu am intrat dar sunt acolo niste campuri de completat si nu-mi dau seama ce trebuie sa scriu si ce trebuie sa aleg din acea lista.
va rog...va las link si daca stie cineva sa ma sfatiasca si pe mine.
Va multumesc anticipat.
O zi placuta va doresc.

site: www.mpt.es

Link: https://sede.mpt.gob.es/pagina/index/directorio/icpplus/

(mentionez ca am venit in spania doar cu buletinul..nu am pasaport...)

Offline the_black

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: [Ajutor] Cerere cita pentru "foaia verde" pe internet
« Răspuns #1 : 24 Octombrie , 2012, 10:05:49 a.m. »
Buna ziua!
Intru de multa vreme pe forumul si m-ati ajutat in foarte multe nelamuriri cu informatiile postate aici. Am cautat peste tot si inc anu am gasit pe nimeni sa ma lumineze inca despre o problema cu care ma confrunt de mai bine de 2 saptamani.
Vreau sa-mi fac "foaia verde" pentru ca mi-a promis cineva sa ma dea de alta...sa lucrez cu acte . Am luat nr. de telefon de la cineva care a cerut innainte..anul trecut cita pentru asta prin telefon si cand sunt imi spune sa intru pe un site si sa cer de acolo cita. Am fost la ei dupa aia si la fel mi-au spus...sa intru pe pagina de internet si acolo sa cer.
Acum eu am intrat dar sunt acolo niste campuri de completat si nu-mi dau seama ce trebuie sa scriu si ce trebuie sa aleg din acea lista.
va rog...va las link si daca stie cineva sa ma sfatiasca si pe mine.
Va multumesc anticipat.
O zi placuta va doresc.

site: www.mpt.es

Link: https://sede.mpt.gob.es/pagina/index/directorio/icpplus/

(mentionez ca am venit in spania doar cu buletinul..nu am pasaport...)
UP !
Ma poate ajuta cineva va rog ?

Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca

Re: [Ajutor] Cerere cita pentru "foaia verde" pe internet
« Răspuns #1 : 24 Octombrie , 2012, 10:05:49 a.m. »