Spania Romaneasca on Facebook

Autor Subiect: ajutor banesc din spania  (Citit de 4660 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline bilel

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Adresa de email
ajutor banesc din spania
« : 15 Noiembrie , 2009, 11:12:08 a.m. »
va salut.am lucrat in spania 7 luni cu contract legal-nie,na-m avut drept de somaj. am beneficiat de un ajutor de 420e timp de 6 luni care sa terminat.mai este posibila prelungirea lui inca 6 luni?  cine stie exact despre acest subiect sa-mi  comunice pe forum  sau pe email cat mai urgent  aldea_florin2000@yahoo.com  .va multumesc

Offline ripe12

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 7
Rspuns: ajutor banesc din spania
« Răspuns #1 : 25 Ianuarie , 2010, 22:59:38 p.m. »
va salut.am lucrat in spania 7 luni cu contract legal-nie,na-m avut drept de somaj. am beneficiat de un ajutor de 420e timp de 6 luni care sa terminat.mai este posibila prelungirea lui inca 6 luni?  cine stie exact despre acest subiect sa-mi  comunice pe forum  sau pe email cat mai urgent  aldea_florin2000@yahoo.com  .va multumesc

Nu mai ai dreptul la prelungirea lui. Acest ajutor se ofera doar o singura data! Sorry.

Offline MAXIMUS

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 4
    • Adresa de email
Re: ajutor banesc din spania
« Răspuns #2 : 17 Septembrie , 2011, 09:01:49 a.m. »
mi s-a terminat somajul,beneficiez de ajutorul de somaj timp de 2 ani dat fiindca am un copil,sa vrea sa stiu daca cand mi se termina pot beneficia si de ajutorul nou de 400 de euro timp de 6 luni?daca e cineva in aceiasi situatie si ma poate ajuta cu n raspuns.va multumesc

Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca

Re: ajutor banesc din spania
« Răspuns #2 : 17 Septembrie , 2011, 09:01:49 a.m. »