Spania Romaneasca on Facebook

Mesaje Recente

Pagini: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10
61
Echivalare diplome si competente profesionale / Re: asistenti medicali in spania
« Ultimul mesaj de Roxana veve 03 Martie , 2017, 14:20:21 p.m. »
Buna fetele,luna aceasta trebuie sa afiseze lista cu persoanele convocate pt exament pt recunoasterea profesionala de asistent medical..aveti vreo idee despre cum o sa fie examenul?ne putem orienta ce tip de intrebari sunt?am inteles ca intrebarile vor fi din cazuri clinice...a mai dat cineva examenul?modulele din ce trebuie sa imvatam sunt afisate,eu vroiam sa stiu doar daca este un exemplu de test pe undeva ca sa ma orientez...
62
Anunturi si Mica Publicitate / Plecare bucuresti valencia
« Ultimul mesaj de IonelN 25 Februarie , 2017, 07:15:51 a.m. »
Fac drumul bucuresti la valencia pe data de 9 martie,mai am 2 locuri in masina,renault fluence,doar 2 persoane pe bancheta din spate,pot aduce colete,bagaje etc.
Pretul este de 100€ inclus asigurare si taxe pasaje.
Ma puteti contacta 0729954597 Ionel
63
Ofer de munc n Spania / Re: Suntem firma legala 100% Studiovideochat din Valencia
« Ultimul mesaj de IonelN 25 Februarie , 2017, 06:52:23 a.m. »
Sunt rezident in spania si locuiesc in valencia,acum sunt in romania ma voi intoarce la valencia pe 11 martie impreuna cu prietena mea,unde va gasesc?oferiti si cazare?
64
Permis de conducere / Inmatriculare masina spania
« Ultimul mesaj de IonelN 24 Februarie , 2017, 16:24:00 p.m. »
Am masina cu numere de romania si inca este in perioada de leasing,eu sunt rezident in spania din 2007,intrebarea mea este daca pot inmatricula masina pe spania si sa imi platesc ratele la leasing in romania in continuare?
65
Chat Spania / Re: infiintare agentie turism
« Ultimul mesaj de antonia24 14 Februarie , 2017, 15:50:53 p.m. »
Firma romaneasca specializata in agregare de sms-uri ( pe care le detinem deja, din campanii  de marketing publicitar, coduri Google, etc…), cauta colaboratori , persoane  serioase, stabilite in Spania care nu au inca un loc de munca, sau care doresc un venit suplimentar substantial,  dar care dispun de un calculator si o conexiune la internet. Castigul este garantat, si substantial, in functie de activitatea prestata. Pentru mai multe detail, va rog nu ezitati sa ma contactati la email: smsbusiness@yahoo.com.
66
Chat Spania / Re: pfa in spania
« Ultimul mesaj de antonia24 14 Februarie , 2017, 15:49:50 p.m. »
Firma romaneasca specializata in agregare de sms-uri ( pe care le detinem deja, din campanii  de marketing publicitar, coduri Google, etc…), cauta colaboratori , persoane  serioase, stabilite in Spania, care nu au inca un loc de munca, sau care doresc un venit suplimentar substantial,  dar care dispun de un calculator si o conexiune la internet. Castigul este garantat, si substantial, in functie de activitatea prestata. Pentru mai multe detail, va rog nu ezitati sa ma contactati la email: smsbusiness@yahoo.com.
67
Chat Spania / Re: taxe si impozite in spania
« Ultimul mesaj de antonia24 14 Februarie , 2017, 15:15:31 p.m. »
Firma romaneasca specializata in agregare de sms-uri ( pe care le detinem deja, din campanii  de marketing publicitar, coduri Google, etc…), cauta colaboratori , persoane  serioase, stabilite in Spania, care nu au inca un loc de munca, sau care doresc un venit suplimentar substantial,  dar care dispun de un calculator si o conexiune la internet. Castigul este garantat, si substantial, in functie de activitatea prestata. Pentru mai multe detail, va rog nu ezitati sa ma contactati la email: smsbusiness@yahoo.com.
68
Chat Spania / Re: STABILIRE SPANIA
« Ultimul mesaj de antonia24 14 Februarie , 2017, 15:06:25 p.m. »
Firma romaneasca specializata in agregare de sms-uri ( pe care le detinem deja, din campanii  de marketing publicitar, coduri Google, etc…), cauta colaboratori , persoane  serioase, stabilite in  Spania, care nu au inca un loc de munca, sau care doresc un venit suplimentar substantial,  dar care dispun de un calculator si o conexiune la internet. Castigul este garantat, si substantial, in functie de activitatea prestata. Pentru mai multe detail, va rog nu ezitati sa ma contactati la email: smsbusiness@yahoo.com
69
Chat Spania / Re: taxe inmatriculare auto in spania
« Ultimul mesaj de antonia24 14 Februarie , 2017, 15:03:17 p.m. »
Firma romaneasca specializata in agregare de sms-uri ( pe care le detinem deja, din campanii  de marketing publicitar, coduri Google, etc…), cauta colaboratori , persoane  serioase, din toata Spania, care nu au inca un loc de munca, sau care doresc un venit suplimentar substantial,  dar care dispun de un calculator si o conexiune la internet. Castigul este garantat, si substantial, in functie de activitatea prestata. Pentru mai multe detail, va rog nu ezitati sa ma contactati la email: smsbusiness@yahoo.com
70
Chat Spania / Re: Logoped. Tratament logopedic pentru copii si adulti
« Ultimul mesaj de antonia24 14 Februarie , 2017, 15:02:21 p.m. »
Firma romaneasca specializata in agregare de sms-uri ( pe care le detinem deja, din campanii  de marketing publicitar, coduri Google, etc…), cauta colaboratori , persoane  serioase, din toata Spania, care nu au inca un loc de munca, sau care doresc un venit suplimentar  dar care dispun de un calculator si o conexiune la internet. Castigul este garantat, si substantial, in functie de activitatea prestata. Pentru mai multe detail, va rog nu ezitati sa ma contactati la email: smsbusiness@yahoo.com
Pagini: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10