Spania Romaneasca on Facebook

Autor Subiect: Caut ghid translator pentru excursie Spania Barcelona etc  (Citit de 1070 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline DanDan

• Membru
  • *
  • Mesaje postate: 4
    • Adresa de email
Caut ghid translator pentru excursie Spania Barcelona etc
« : 12 Martie , 2012, 21:38:25 p.m. »
Dan , 50 ani, din Bucuresti, caut o persoana (roman / romanca stabilit Spania, cunoscator limba spaniola ) , preferabil Barcelona , care sa poata sa-mi ofere temporar servicii de ghid / translator,contra cost, cu ocazia unei excursii de aprox. 5-6 zile pe care o voi face anul acesta in Spania (probabil la Barcelona). Mentionez ca nu sint necesare alte cunostinte in afara de cunoasterea limbii spaniole,deoarece eu nu cunosc in afara de romana decit franceza. Serviciul de translator si eventual ghid prin oras va fi foarte lejer si temporar, ma intereseaza sa vad citeva obiective si sa fiu pus in tema in primele zile cu particularitatile din Barcelona sau alta zona din Spania si nu cunosc nici un roman stabilit in Spania.

Rog e-mail la adresa:   stranger19632000@yahoo.com   ,nu aici pe site,deoarece nu stiu daca voi mai intra des pe acest site, dar la adresa specificata pe yahoo intru zilnic si va raspund imediat. Multumesc!
 stranger19632000@yahoo.com

Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca

Caut ghid translator pentru excursie Spania Barcelona etc
« : 12 Martie , 2012, 21:38:25 p.m. »