• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

20 April , 2021, 00:16:29 am

News:

Sistemul de popularitate a fost perfectionat. Astfel in functie de numarul mesajelor postate pe forum veti urca in grad. Gradele sunt asemanatoare celor din armata, singurule diferente sunt ca gradul cel mai mic se numeste "Membru" iar gradul suprem se numeste "Vip". Pentru a urca la un nivel superior este nevoie sa postezi 25 de mesaje.

acte pentru firma in spania

Started by martin_38, 19 March , 2010, 08:32:54 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

martin_38

i-mi poate spune si mie cineva ce acte trebuiesc pentru a deschide un fast-food in spania?si cu se poate face?

eavyy

http://www.dambovita.anofm.ro/files/Munca%20%20subordonata.%20Munca%20autonoma%20in%20Spania.pdf

eavyy

Cand inaugurezi fast food-ul sa ma anunti si pe mine,ma pricep pt,ca am lucrat in domeniul acesta:)

geo963

salut sun nou pe acest forum;as dori sa aflu pareri despre cum e mai putin riscant sa demarezi o afacere i n spania.ma gandesc la un restaurant,fast food pt ca am deja toate utilajele nece
sare.
autonomo sau empresa ?
madrid ar fi o zona buna pt asta?

faly

Depinde de recursurile pe care le ai, dar mai tot timpul e bine sa contactezi cu un consul economic si el te ajuta cu ori ce ai nevoie.