• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

24 September , 2021, 04:43:45 am

News:

Sistemul de popularitate a fost perfectionat. Astfel in functie de numarul mesajelor postate pe forum veti urca in grad. Gradele sunt asemanatoare celor din armata, singurule diferente sunt ca gradul cel mai mic se numeste "Membru" iar gradul suprem se numeste "Vip". Pentru a urca la un nivel superior este nevoie sa postezi 25 de mesaje.

Afaceri judicare in Romanai

Started by Avocat Romania, 28 May , 2017, 19:43:21 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Avocat Romania

Tot timpul ne-am intrebat ce mai este nou pe acasa, ce s-a intamplat cu cei pe care i-am lasat in urma, daca toate lucrurile sunt intocmai la locul lor.
`Nu de putine ori am aflat, surprinsi pozitiv sau negativ, ca s-au intamplat ~multe~ si ca noi suntem mult prea departe ca sa ne ocupam de ~lucruri~ care au loc in tara.
`Nu de putine ori nu a avut cine sa se ocupe de o mostenire, sa ne recupereze bani, sa ne reprezinte in procese de divort si multe alte afaceri judiciare in tara.
`De astazi ce se intampla acasa nu trebuie sa mai fie o grija in plus pentru ca NOI ne putem ocupa de afacerile dumneavoastra judiciare.
`De astazi  vom incerca sa oferim solutii/raspunsuri la majoritatea problemelor juridice.
Ne puteti contacta cu incredere!