• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

24 September , 2021, 02:56:30 am

News:

Sistemul de popularitate a fost perfectionat. Astfel in functie de numarul mesajelor postate pe forum veti urca in grad. Gradele sunt asemanatoare celor din armata, singurule diferente sunt ca gradul cel mai mic se numeste "Membru" iar gradul suprem se numeste "Vip". Pentru a urca la un nivel superior este nevoie sa postezi 25 de mesaje.

asistenti medicali in spania

Started by neacsu, 01 November , 2006, 09:56:38 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cristyna

cristyna

stie cineva sa-mi spuna cati candidati au fost in madrid??

cameliamary

BUNA FETELOR, LA CRUZ ROJA AU FOST 30 DE CANDIDATI DIN CARE AU APROBAT 14!!!!!!!!!!!! FELICITARI FETELOR!!!! SA SPERAM CA MERGE REPEDE SI CU NOI CELELALTE  :o :o :o CA INNEBUNIM AICI DE STRES. A MAI DAT CINEVA LA FUNDACION JIMENEZ DIAZ IN MADRID??

negrila

Buna fetelor !Eu sunt una din candidatii de la Cruz Roja care nu a aprobat,dar sunt fericita pt sora mea care a REUSIT!Mie imi ramane practica!Asta e.............Fetele care au facut practica nu va ingrijorati ca o sa il luati!Eu nu mam descurcat la sondaj.......dar sora mea s~a descurcat mai bine ca mine
ne ca mine si la luat!succes la toate!Tot raul spre bine asta e mergem mai departe!

Buna fetelor!Eu sunt una din candidatele care nu au aprobat de la Cruz Roja,dar sora mea care a dat si ea ex cu mine a REUSIT!fetele care sau descurcat la probele practice o sa il luati pt ca eu nu mam descurcat la sondajul vezical...............Dar tot raul spre bine....acuma asteptam practica!Asta e!va pup pe toate!din 30 aprox si l~au luat 14!

negrila

Scuze ,pt asezarea in pagina!Sper sa ma intelege~ti!AAAAAA si vreau sa va mai zic ceva am cunoscut~o personal pe CameliamarY care este foarte frumoasa ...........si exterior si interior!te pup Camyyyyy

ramona-elena

negrila mi s-a strans inima cand te-am citit!!!imi pare tare rau..dar ma bucur pt sora ta!!felicitari....si nu te dezamagi,asa cum spui tu,orice rau este spre bine,la mine mereu a functionat acest proverb!!!poate o sa-ti prinda bine practica.
"Cauta sa ajungi un soare si atunci o sa te vada toata lumea"-(Sthendal)

negrila

Multumesc Ramona Elena....da sunt un pic dezamagita tre sa recunosc dar acum nu mai pot face nimic!Eu sper ca toate fetele sa il ia!dar acuma ce ma preocupa e ,,asteptarea,,pana imi zice unde tre sa fac practica !Eu te felicit de acumna ca sunt sigura ca o sa il iei! te pup

ktina

Draga mea Corina , cit de rau imi pare ; dar nu-i nimic , chiar nu e sfirsitul lumii ; si apoi la practica ,poate vor fi mai de treaba , mai intelegatori ; imagineaza-ti ca multe stam cu imima strinsa si nu stim in ce situatie vom fi ; prea exigenti , chiar nu au tinut cont ca eram stresate , emotii ....  Felicitari pentru Diana , stii cum e , una calda , alta rece ; Hai animate ca in o luna doua o sa aprobi  cu practica ; oricum  intr-un centru sanitar e diferit ,si cind vor vedea o asist amabila si draguta ca tine , sigur te vor ajuta ; Sint alaturi de voi ! Va pup .

Lunera

Negrila,felicitari ptr sorata si,multe,multe felicitari ptr tine,ptr calitatea ta umana,ptr faptul ca,desi nu ai luat examenul,esti fericita ca l-a luat sora ta si ai avut amabilitatea sa ne spui si noua,cele care asteptam vestile ca pe o minune.Esti de nota 10,nu are importanta un examen,important e sa fim oameni ,sa ne ajutam unii pe altii si sa privim mereu inainte,sa vedem partea buna a lucrurilor.
Felicitari de o suta de ori!!!!!!!!! :-* :-* :-*

negrila

Kostina iti multumesc.....si nu tre sa fii suparata pt mine!Ce noroc mare cu forumul asta ,am intalnit oameni minunati,printre care una este Kostina.Te pup si ne vedem oricum saptamana asta!

negrila

Pana la urma cineva a reusit sa ma faca sa plang!Lunera.....mersii si sper din tot SUFLETUL sa reusiti!lasa ca le arat eu la practica! ;D

doinelia

Buna fetelor,felicitari ptr cele ce au aprobat si-mi regrete ptr cele care nu au luat examenul.Eu nu inteleg cum sunt atatea fete care nu au aprobat?
Inseamna ca au corectat la sange si au depunctat multe chestii la practica.Eu am niste emotii ca toate celelalte fete de altfel mai ales ca de dimineta vad ca nu au nici o intentie de a mai afisa rezultate si de alte centre.Eu am fost in Alcorcon.Mai e cineva care a fost in Alcorcon? Repet astia de la minister si-au batut tare joc de noi si asta se vede dupa cum puncteaza examenul.Asta e.Ne mai ramane practica.

cameliamary

CORINA ,ITI MULTUMESC MULT DAR ESTI PREA BUNA SI MA SUPRAAPRECIEZI ....TE PUP SI SINT ALATURI DE TINE...SI NU UITA !!! DACA VREI SA FACI PRACTICA IN MADRID !!! AICI SINT!!! ;) ;) ;)  ..MA BUCUR DIN TOT SUFLETUL PENTRU DIANA ;D ;D ;D SI SPER SA NE VEDEM LA VARA IN MALLORCA IN HALATE ALBEEEEEEEEEEEEE!!!!!

kali

doinelia

S-au mai afisat rezultate ptr barcelona si ptr vitoria.La fel nu stiu cate fete au fost la aceste centre .Uitati-va pe pagina de la minister.

popa biatrice elena

Fetelor, am reusitttttt............., sper sa reuseasca toate romancele .......va pup

ktina

S-a mai afisat si pentru Toledo , Barcelona , Vitoria ;Vedeti pagina MEC.

doinelia

Vai,dar greu se mai hotarasc astia sa afiseze rezultatele!!
Eu mai am putin si mor de emotie,de dimineata nu fac altceva decat sa deschid si sa inchid pagina de la minister.Ce or fi facand atata la testele alea?Vad ca la Madrid s-au oprit de tot!.Daca ne lasa in asteptare pana maine?

cameliamary

FELICITARI FETELORRRRRRRRRRR.....NU MAI PUN ODATA SI MADRIDUL ASTA CA-MI VINE SA MOOOOOR CU CALCULATORUL IN BRATE :o :o :o

Lunera

Biatrice Elena,
felicitari,de asemenea tuturor fetelor,celor care au luat ptr ca l-au luat;celor care nu l-au luat,felicitari ptr curajul pe care l-au avut,sa te prezinti la un examen intr-o limba straina nu-i de colo.
Va rog sa spuneti, cele care stiti,citi apti din citi candidati au fost,ca sa stim si noi care e procentajul de aprobare ca stam ca pe ghimpi.

erofei nina

cate suntem pe forum!!!! si cat suspans!!! desi nu am dat examen si eu stau cu sufletul la gura sa vad rezultatele!!

carmencita

fetele...toata stima!!!!!! important e ca s-a spart gheatza si ca de acum pe drumul deschis de cele ce au luat examenul va fi mai usor de urcat dealul Golgotei :D; sunt convinsa ca pentru valurile urmatoare va fi mai usor macar prin prisma faptului ca experienta de examen a voastra va fi impartasita si altora...vreau sa cred ca nu o sa parasitzi acest forum fara sa ne spunetzi si noua ca ati gasit locuri de munca conf. pregatirii si dorintelor voastre...poop

doinelia

Stie cineva pana la cat au astia orarul de lucru?
Ca sa stim daca mai stam in asteptare?Daca nu inca o noapte de cosmar.

dida.spa

l-am muat si eu ! felicitari la cele care l-au luat, : dar nu numai ! FELICITARI SI LA CELELALTE FETE! capu sus ! demonsrati de ce sinteti in stare la practica ! va pup pe toate si ne mai auzim !  :-*

dana26

au afisat si rasp din zaragoza ..bafta!!!!!

dana26

pt doinelia...au program pana la 17:30 de luni pana vineri si sambata nu stiu pana cand, cred ca pana la ora 14

dida.spa

cei de la inf. pina la 17:30 nu stiu functionarii pina la ce ora ! si binenteles ca nu o sa parasim forumul(cel putin eu) vreau sa ne povestim care ce si cum ! toate ! si cele cu practica ! va pup inca o data pe toate!

Lunera

Enhorabuena DIDA,bravo! Functionarii au program de la 8-15,asa ca trebuie sa ne inarmam de rabdare,mult a fost putin a mai ramas...

ramona-elena

fetelor ma bucur din tot sufletul pentru cele care ati aprobat si sunt alaturi de cele care nu au reusit!!!!!!!!!!!inteleg perfect prin ce treceti!!!
sa nu ma mai repet am sa urez din toata inima FELICITARI fetelor care stiu deja rezultatele dar si celor care sunt inca in asteptare si vor aproba!!!!!la fel spun ca imi pare rau din tot sufletul pentru fetele care nu au aprobat si care nu vor aproba!!!suntem alaturi de voi si nu fiti dezamagite ca nu este totul pierdut...sunt sigura ca va veti descurca de minune la practica ;)
va pup pe toate!!!
"Cauta sa ajungi un soare si atunci o sa te vada toata lumea"-(Sthendal)

doinelia

Cam gata ptr azi.Rezulta ca s-a terminat orarul e functionar asa ca inca o noapte de cosmar!!!!Felicitari din toata inima fetelor care au reusit,celorlalte bafta la practica,pana la urma anul asta o sa avem toate titlul.E doar chestiune de timp.Va pup pe toate.