• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

09 December , 2021, 10:33:01 am

News:

Sistemul de popularitate a fost perfectionat. Astfel in functie de numarul mesajelor postate pe forum veti urca in grad. Gradele sunt asemanatoare celor din armata, singurule diferente sunt ca gradul cel mai mic se numeste "Membru" iar gradul suprem se numeste "Vip". Pentru a urca la un nivel superior este nevoie sa postezi 25 de mesaje.

vand casa cu gradina

Started by Smarty, 12 January , 2010, 09:46:58 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Smarty

12 January , 2010, 09:46:58 am Last Edit: 12 January , 2010, 15:01:36 pm by Smarty
Vand casa cu gradina ideal ptr investitii. Casa necesita renovare, teren 744 mp, toate utilitatile, zona linistita, FS = 18 ml. Amplasarea este in Timisoara cartier Mehala... Pret  NEGOCIABIL

benu

Si iti cauti un "capsunar" prost?

1. e criza ar trebui sa injumatatesti pretul, poate asa se vinde
2. totusi e casa sau vreo resedinta prezidentiala, vre-un fost conac, vila ceva ca pretul e usor nesimtit.
3. avand in vedere ca necesita imbunatariri si la o casa sunt pe putin 30.000 € ce ar fi sa postezi niste poze.

macar ne amuzam
mândru ca-s român ;)

Smarty

1. nu caut un "capsunar" prost...(personal am toata admiratia ptr cei ce au mers la lucru "afara");
2. pretul este orientativ si poate fi negociat cu atat mai mult cu cat 200 euro/mp inseamna 50% din pretul de acum 2 ani;
3. NU...nu este nici conac, nici vila si nu trebuie musai sa cumparati dvs.
ps. faptul ca o vand nu este o afacere ptr mine ci TREBUIE SA VAND!!!!