• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

27 October , 2021, 10:56:56 am

News:

Sistemul de popularitate a fost perfectionat. Astfel in functie de numarul mesajelor postate pe forum veti urca in grad. Gradele sunt asemanatoare celor din armata, singurule diferente sunt ca gradul cel mai mic se numeste "Membru" iar gradul suprem se numeste "Vip". Pentru a urca la un nivel superior este nevoie sa postezi 25 de mesaje.

costa blanca-Benidorm,Villajoyosa,Altea,Calpe

Started by cgabi, 13 June , 2010, 16:34:13 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cgabi

suntem un cuplu de 40 de ani care ne vom muta pe costa blanca in urmatoarele luni,am dori sa ne facem prieteni in zona,am fost in vacanta in ultimii 4 ani in spania,Benidorm,Barcelona...cunoastem bine ce se intampla acolo,ne dorim doar o retea de prieteni si cunostiinte...asteptam raspunsurile voastre pe adresa
[email protected]

cgabi

Quote from: cgabi on 13 June , 2010, 16:34:13 pm
suntem un cuplu de 40 de ani (cu origini din Ardeal)planul nostru este de-a ne muta pe costa blanca,la Benidorm in urmatoarele luni,am dori sa ne facem prieteni in zona,am fost in vacanta in ultimii 4 ani in spania,Benidorm,Barcelona...cunoastem bine ce se intampla acolo,ne dorim doar o retea de prieteni si cunostiinte...asteptam raspunsurile voastre pe adresa
[email protected]