• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

28 October , 2021, 07:44:48 am

News:

Sistemul de popularitate a fost perfectionat. Astfel in functie de numarul mesajelor postate pe forum veti urca in grad. Gradele sunt asemanatoare celor din armata, singurule diferente sunt ca gradul cel mai mic se numeste "Membru" iar gradul suprem se numeste "Vip". Pentru a urca la un nivel superior este nevoie sa postezi 25 de mesaje.

Sarbatori fericite tuturor...

Started by claus82, 06 December , 2011, 21:07:05 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

claus82

O intrebare,stiti careva daca se organizeaza vre-un concert de colinde in zona Madrid?

kalia.eu

Ni idea, si eu sunt interesata.

Quote from: claus82 on 06 December , 2011, 21:07:05 pm
O intrebare,stiti careva daca se organizeaza vre-un concert de colinde in zona Madrid?

ssy

concerte in Madrid , de colinde in special nu am gasit, nici auzit pe nicaieri, dar concerte ptr navidad gasim aici http://www.fiestas-de-madrid.com/conciertos-madrid.htm ! Nu stiu daca ajuta la ceva , dar asta e ceea ce am gasit  ;D cat despre romani si colinde, ma plimbam prin centru in Moncloa si era plin de romani la cersit sau cu capra zbierand catre pietonii speriati deja  de costumatie si urlete :-X