• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

19 October , 2020, 17:28:22 pm

News:

Sistemul de popularitate a fost perfectionat. Astfel in functie de numarul mesajelor postate pe forum veti urca in grad. Gradele sunt asemanatoare celor din armata, singurule diferente sunt ca gradul cel mai mic se numeste "Membru" iar gradul suprem se numeste "Vip". Pentru a urca la un nivel superior este nevoie sa postezi 25 de mesaje.

CAUT LOC DE MUNCA PT BARBAT IN ORICE LOCALITATE

Started by MARIA LUANA, 07 June , 2010, 18:24:16 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MARIA LUANA

Buna ziua, imi incerc norocul pe acest site cu speranta ca ne v-a ajuta cineva.Cautam loc de munca pt sotul meu la ORICE si ORIUNDE numai sa scapam de tara noastra!!!Bineinteles ca toata lumea vrea sa-si incerce norocul in strainatate in speranta unei veieti mai bune.Speram sa ne raspunda si noua cineva.Multumim anticipat!

MARIA LUANA

Numai pt femei se gaseste de munca,dar in agricultura de exemplu nu se gaseste nimic?Nimeni nu stie un post de sezonier?Stiu ca se gaseste greu un loc de munca in perioada asta dar nu cred ca-i imposibil.Traiesc cu speranta ca ne v-a raspunde si noua cineva.Multumim anticipat!

EP5

salut

se mai face agricultura in spania?
mai lucreaza cineva sofer in spania?

hai...pe rand...scrieti toti , ca e loc....

multumesc