• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

28 November , 2020, 06:33:25 am

News:

Sistemul de popularitate a fost perfectionat. Astfel in functie de numarul mesajelor postate pe forum veti urca in grad. Gradele sunt asemanatoare celor din armata, singurule diferente sunt ca gradul cel mai mic se numeste "Membru" iar gradul suprem se numeste "Vip". Pentru a urca la un nivel superior este nevoie sa postezi 25 de mesaje.

ajutor banesc din spania

Started by bilel, 15 November , 2009, 11:12:08 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bilel

va salut.am lucrat in spania 7 luni cu contract legal-nie,na-m avut drept de somaj. am beneficiat de un ajutor de 420e timp de 6 luni care sa terminat.mai este posibila prelungirea lui inca 6 luni?  cine stie exact despre acest subiect sa-mi  comunice pe forum  sau pe email cat mai urgent  [email protected]  .va multumesc

ripe12

Quote from: bilel on 15 November , 2009, 11:12:08 am
va salut.am lucrat in spania 7 luni cu contract legal-nie,na-m avut drept de somaj. am beneficiat de un ajutor de 420e timp de 6 luni care sa terminat.mai este posibila prelungirea lui inca 6 luni?  cine stie exact despre acest subiect sa-mi  comunice pe forum  sau pe email cat mai urgent  [email protected]  .va multumesc

Nu mai ai dreptul la prelungirea lui. Acest ajutor se ofera doar o singura data! Sorry.

MAXIMUS

mi s-a terminat somajul,beneficiez de ajutorul de somaj timp de 2 ani dat fiindca am un copil,sa vrea sa stiu daca cand mi se termina pot beneficia si de ajutorul nou de 400 de euro timp de 6 luni?daca e cineva in aceiasi situatie si ma poate ajuta cu n raspuns.va multumesc