• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

14 June , 2021, 05:07:32 am

News:

Sistemul de popularitate a fost perfectionat. Astfel in functie de numarul mesajelor postate pe forum veti urca in grad. Gradele sunt asemanatoare celor din armata, singurule diferente sunt ca gradul cel mai mic se numeste "Membru" iar gradul suprem se numeste "Vip". Pentru a urca la un nivel superior este nevoie sa postezi 25 de mesaje.

VORBESTE GRATUIT SI NELIMITAT IN TOATA EUROPA

Started by lumis77, 09 December , 2011, 16:44:57 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lumis77

ROMANI DIN SPANIA - CU UN SIMPLU ABONAMENT DE 5 EURO PUTETI VORBI GRATUIT SI NELIMITAT IN TOATA EUROPA - INCLUSIV IN ROMANIA. DACA SUNTETI INTERESATI SCRIETI-MI LA MAIL [email protected]

kalia.eu

si de ce nu ne dai detalii pe forum.

Quote from: lumis77 on 09 December , 2011, 16:44:57 pm
ROMANI DIN SPANIA - CU UN SIMPLU ABONAMENT DE 5 EURO PUTETI VORBI GRATUIT SI NELIMITAT IN TOATA EUROPA - INCLUSIV IN ROMANIA. DACA SUNTETI INTERESATI SCRIETI-MI LA MAIL [email protected]

vampyriks

LV7&NECC TELECOM vine in intampinarea dvs cu servicii de inaltacalitate la preturi minime sau chiar gratuite. Extinsa in Europa ,SUA, Canada,etc, Compania  LV7&NECC TELECOM vaofera servicii de videotelefonie, telefonie, videoconferinta, voicemail siechipamente de ultima generatie VIDEOTELEFONUL  insotit de un softgratuit care se poate instala pe un alt telefon mobil , dand posibilitateaconvorbirilor gratuite intre doi membri al familiei, oriunde s-ar afla ei , intara sau strainatate

SI ASTA NU E TOT

-- LV7&NECCTELECOM iti ofera oportunitatea  sa-i fiPARTENER (NU CLIENT),

Pe langa serviciile pe care vi le oferim, acum va dam ocaziasa acumulati un venit suplimentar (de ex – pentru achitarea facturilor , aechipamentului , si chiar mai mult) – prin PROGRAMUL DE RECOMANDARE.
Analizati propunerea noastra de afaceri: alaturati-va programului nostruflexibil de recomandare, convenabil si avantajos; formati o retea de persoanerecomandate si castigati un credit din retea sau chiar un venit rezidual . CuLV7 puteti sa:
• Economisiti bani
• Obtineti un venit suplimentar
• Claditi propria afacere

Pentru alte detalii va rog sa ma contactati la 0345078131 sau vizitati

http://LSTEFANESCU.lv7global.com

Vã doresc succes ºi vãaºtept în familia LV7 & NECC TELECOM!

Cu respect,

L.STEFANESCU

Copie din mailul meu. Alt MLM, cum dau eu numai de voi ?

INDICATIE: A SE STA DEOPARTE DE PROSTIA ASTA

ninjutsu

Daca chiar vrei sa vorbesti foarte ieftin prin telefon sau vrei sa economisesti bani uita te la :
http://cskelemen.acnshop.eu/default.asp?CO_LA=ES_ES
daca nu intelegi ceva sau pot sa fiu de ajutor atunci trimite un mesaj la adresa mea de email:
[email protected]