• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

28 November , 2020, 06:35:15 am

News:

In perioada 1-19 decembrie 2012 forumul a functionat doar partial din cauza unor probleme tehnice. Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate.

VORBESTE GRATUIT SI NELIMITAT IN TOATA EUROPA

Started by lumis77, 09 December , 2011, 16:44:57 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lumis77

ROMANI DIN SPANIA - CU UN SIMPLU ABONAMENT DE 5 EURO PUTETI VORBI GRATUIT SI NELIMITAT IN TOATA EUROPA - INCLUSIV IN ROMANIA. DACA SUNTETI INTERESATI SCRIETI-MI LA MAIL [email protected]

kalia.eu

si de ce nu ne dai detalii pe forum.

Quote from: lumis77 on 09 December , 2011, 16:44:57 pm
ROMANI DIN SPANIA - CU UN SIMPLU ABONAMENT DE 5 EURO PUTETI VORBI GRATUIT SI NELIMITAT IN TOATA EUROPA - INCLUSIV IN ROMANIA. DACA SUNTETI INTERESATI SCRIETI-MI LA MAIL [email protected]

vampyriks

LV7&NECC TELECOM vine in intampinarea dvs cu servicii de inaltacalitate la preturi minime sau chiar gratuite. Extinsa in Europa ,SUA, Canada,etc, Compania  LV7&NECC TELECOM vaofera servicii de videotelefonie, telefonie, videoconferinta, voicemail siechipamente de ultima generatie VIDEOTELEFONUL  insotit de un softgratuit care se poate instala pe un alt telefon mobil , dand posibilitateaconvorbirilor gratuite intre doi membri al familiei, oriunde s-ar afla ei , intara sau strainatate

SI ASTA NU E TOT

-- LV7&NECCTELECOM iti ofera oportunitatea  sa-i fiPARTENER (NU CLIENT),

Pe langa serviciile pe care vi le oferim, acum va dam ocaziasa acumulati un venit suplimentar (de ex – pentru achitarea facturilor , aechipamentului , si chiar mai mult) – prin PROGRAMUL DE RECOMANDARE.
Analizati propunerea noastra de afaceri: alaturati-va programului nostruflexibil de recomandare, convenabil si avantajos; formati o retea de persoanerecomandate si castigati un credit din retea sau chiar un venit rezidual . CuLV7 puteti sa:
• Economisiti bani
• Obtineti un venit suplimentar
• Claditi propria afacere

Pentru alte detalii va rog sa ma contactati la 0345078131 sau vizitati

http://LSTEFANESCU.lv7global.com

Vã doresc succes ºi vãaºtept în familia LV7 & NECC TELECOM!

Cu respect,

L.STEFANESCU

Copie din mailul meu. Alt MLM, cum dau eu numai de voi ?

INDICATIE: A SE STA DEOPARTE DE PROSTIA ASTA

ninjutsu

Daca chiar vrei sa vorbesti foarte ieftin prin telefon sau vrei sa economisesti bani uita te la :
http://cskelemen.acnshop.eu/default.asp?CO_LA=ES_ES
daca nu intelegi ceva sau pot sa fiu de ajutor atunci trimite un mesaj la adresa mea de email:
[email protected]