• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

19 October , 2020, 17:41:14 pm

News:

In perioada 1-19 decembrie 2012 forumul a functionat doar partial din cauza unor probleme tehnice. Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate.

Apeluri internationale gratuite catre Romania

Started by voicebridge, 07 April , 2013, 09:57:06 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

voicebridge

VoiceBridge – un serviciu gratuit 100% de telefonie ºi conferinþe internaþionale. Noi te vom ajuta sã economiseºti nu doar la apelurile internaþionale, ci ºi la cele de pe telefonul mobil.
VoiceBridge – un serviciu fãrã înregistrare 100%.
Cum funcþioneazã:
Spre exemplu, te afli acum în Spania. Pur ºi simplu, prietenul tãu culege numãrul de acces direct din Spania, iar tu culegi numãrul de acces direct al VoiceBridge din România. Vã conectaþi ambii la aceeiaºi camerã de discuþii ºi vorbiþi nelimitat. La fel se referã ºi la apelurile de la telefonia fixã cãtre cea mobilã România-România.
În acelaºi timp, puteþi iniþia discuþii de la 3 la 10 persoane, aflându-se în diferite colþuri ale lumii – ºi acest serviciu, absolut gratuit.
Dacã nu crezi, poþi testa în orice moment:
Apeleazã de la un telefon fix din România  numãrul de Bucureºti:  031-0809919, iniþiazã conferinþa prin tastarea codului din câte cifre îþi doreºti ºi lasã apelul în aºteptare, comunicã codul conferinþei prietenului tãu din Spania ºi spune-i sã culeagã numãrul de acces al serviciului VoiceBridge Spania (numãr de Madrid): 91-1337145 ºi sã introducã codul comunicat ºi vorbiþi absolut gratuit ºi nelimitat.

Pentru a vedea numerele de acces VoiceBridge din þãrile disponibile, vedeþi urmãtorul link:
http://www.voicebridge.eu/en/numbers.html

Iar pentru a Vã convinge despre eficienþa ºi serviciul gratuit VoiceBridge, vedeþi urmãtorul link:
http://www.voicebridge.eu

Vã urãm convorbiri plãcute!

Echipa VoiceBridge
Lightup Network Solutions GmbH & Co. KG