• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

08 August , 2020, 08:30:16 am

News:

In perioada 1-19 decembrie 2012 forumul a functionat doar partial din cauza unor probleme tehnice. Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate.

Suntem firma legala 100% Studiovideochat din Valencia

Started by studiovalencia, 07 February , 2016, 01:54:07 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

studiovalencia

Ai nevoie de mai mulți bani ??
Cautam fete si cupluri chat video (showchat) de la studioul nostru. Suntem firma legala 100%  Studio din Valencia si avem 3 posturi disponibile. un comision de pânã la 70%. plata la  fiecare sãptãmânã. trebuie sã ai minim 18 ani și puțin limba englezã. mai multe informații prin e-mail și (web: .www studiovalencia.com) Sau WhatsappSuntem companie cu Studio Videochat în Valencia Cautam fete. Dacã doriți sã lucrati de la studio va putem oferi: Un comision de pânã la 70% din ceea ce câștigati. Alta în S. social și contract de muncã. Suntem profesioniști. NU de la domiciliu. Suntem Studio videochat. profesioniști cu camere web și calculatoare de ultimã generație Full HD. camere confortabile. Cerinte:
Cel puțin 18 de ani și puțin limba englezã.
Mai multe informații (de web: www.studiovalencia.com ..)

http://www.studiovalencia.com/
Angajam Fete/cupluri-Studio legal 100%--642.643.588

studiovalencia

Angajam Fete/cupluri-Studio legal 100%--642.643.588

IonelN

Sunt rezident in spania si locuiesc in valencia,acum sunt in romania ma voi intoarce la valencia pe 11 martie impreuna cu prietena mea,unde va gasesc?oferiti si cazare?