• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

28 November , 2020, 09:09:58 am

News:

In perioada 1-19 decembrie 2012 forumul a functionat doar partial din cauza unor probleme tehnice. Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate.

colete Ro-Spania-RO +produse romanesti

Started by nicu17, 14 June , 2009, 10:22:58 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nicu17

14 June , 2009, 10:22:58 am Last Edit: 14 June , 2009, 10:29:26 am by nicu17
Salutare,
am in RO firma de curierat, activam in prezent pe relatia Germania- Romania cu livrare la adresa si vrem sa gasim si in Spania, in orice oras persoane interesate sa devina colaboratorii nostri.
Remuneratia ete atractiva si e in functie de kg colectate.
Serviciul este super ok cu diferite servicii suplimentare , cum ar fi asigurarea suplimentara a marfii, livrare la adresa ,incasarea in numele clintului de sume de bani sau retur de documente. Firma e cu toate actele ok, in curand un site frumos.

Putem asigura produse din Ro, inclusiv facute in casa gen marmelada, muraturi , gem, tuica, vin de casa sau de podgorie privata, produse si mezeluri romanesti tot de la un abator privat, bere, apa minerala, ceapa de Buzau si orice alt produs de care va e dor.- IN SPECIAL PT MAGAZINE SI RESTAURANTE ROMANESTI.

Daca va surade ideea si v-ati dori o astfel de colaborare nu ezitati sa ne contactati ori pe mail:[email protected] ori la telefon 0040751199771
SI rugaminte: nu tineti informatia pt voi, dati-o mai departe si la prieteni.

Multumesc
nicu