• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

28 November , 2020, 08:50:48 am

News:

Sistemul de popularitate a fost perfectionat. Astfel in functie de numarul mesajelor postate pe forum veti urca in grad. Gradele sunt asemanatoare celor din armata, singurule diferente sunt ca gradul cel mai mic se numeste "Membru" iar gradul suprem se numeste "Vip". Pentru a urca la un nivel superior este nevoie sa postezi 25 de mesaje.

FOTOGRAFII EVENIMENTE

Started by madalyna, 14 August , 2009, 16:52:57 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

madalyna

"Daca o fotografie nu este suficient de buna, inseamna ca nu ai fost suficient de aproape."
Te vei apropia de atmosfera evenimentului prin intermediul fotografiilor realizate de mine.

Fie ca este vorba despre poze pentru documentarea : unei nunti sau cununii, unui botez sau a unei petreceri la restaurant , unei aniversari, festivitati importante sau orice alt eveniment imaginabil eu voi reusi sa surprindem atmosfera momentului in imagini sugestive, profesionist realizate.

"Fotografia reprezinta arta scrierii cu lumina."
Incredinteaza-mi sarcina de a fotografia un eveniment important din viata ta si eu voi scrie prin fotografiile mele o poveste frumoasa despre el.

Pentru a obtine o estimarea a costurilor evenimentului Dvs. va rog sa ma contactati telefonic la numarul : (+34)677 575 966, sa imi adresati intrebari la adresa electronica :[email protected] sau sa vizitati pagina de internet http://www.actiweb.es/madalina-cupes/index.html.