• Welcome to Comunitatea Romanilor din Spania - Spania Romaneasca. Please login or sign up.

23 November , 2020, 20:50:25 pm

News:

Click aici pentru a te intoarce pe portalul Spania Romaneasca. www.SpaniaRomaneasca.com

Digimobil

Started by lucian4you, 01 March , 2010, 21:10:53 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

are cineva Digimobil? cum e la pret si mai ales cum merge?are intreruperi de semnal sau sunt zone fara acoperire? cum vi se pare?

foarte bun
1 (33.3%)
bun
2 (66.7%)
se putea mai bine
0 (0%)
nu merita atentia
0 (0%)

Total Members Voted: 3

lucian4you

salutare ! vreau sa iau si io o cartela si nu stiu daca merita pe abonament sau prepay.orice informatie e bine venita!
Multumesc!

Andrei_v

Buna!,
Eu am digi de vreo jumatate de an si sunt destul de multumit,in legatura cu tarifele pe care le au sunt mult mai mici decat orcare copanie din spania,ca sa te convingi intra pe http://www.digimobil.es/,semnalul il au foarte bun(sunt asociati cu movistarul,si au semnal de la ei)
acuma alegere e a ta,dar eu spun ca se merita...Bafta

lucian4you

Multunesc de raspuns o sa ma interesez unde gasesc in nordul Spaniei o cartela de asta...
Salutare!

barbone1978

ma intereseaza sa stiu cum se activeaza cartela de digi cand ajung in romania ptr ca am o prietena care are telefon cu cartela digi si cand a fost in romania,nu ii mergea

ssy

merge...doar daca ai un telefon compatibil 3G ! Nu trebuie activata,nu nimic!Se activeaza singura daca ai telefonul 3G ;D

ssy

Citez :

" In Romania, RCS&RDS detine o retea de telefonie mobila de tip 3G. Pentru a putea folosi cartela DIGI.mobil pe teritoriul Romaniei telefonul dumneavoastra trebuie sa fie compatibil cu retelele tip 3G (telefon UMTS ce functioneaza in banda de 2100 MHz). "